Kirjaudu sisään Muista minut
Ei tunnuksia? Rekisteröidy! Unohtuiko salasana?

Keskustelu- ja palautefoorumi

Ostetaan vanteita, renkaita yms: BMW:hen sopivat 17'' tai 18'' aluvanteet jako 5x120


Antti Tue, 19 Apr 2011 12:16:55 +0300 EEST1303204615000

Ostetaan BMW e46 sopivat 17'' tai 18'' vanteet eli jako 5x120. Mielellään suht hyväkuntoiset renkaat mukana. Voi tarjota myös pelkkiä vanteita. Hintahaarukka renkaineen 400-600€.

Antti Tue, 19 Apr 2011 12:18:14 +0300 EEST1303204694000

-

timo tuominen Fri, 22 Apr 2011 13:57:37 +0300 EEST1303469857000

mulla ois bmw 18-tuumaset vanteet. timo 0400-586757

JL Mon, 25 Apr 2011 19:33:40 +0300 EEST1303749220000

Olisko id 24194 sopivat?

Heikki Mäkinen Thu, 5 May 2011 13:34:53 +0300 EEST1304591693000

Kiinnoistaisko nuo
http://www.nettivaraosa.com/vanteet/1129884

Menee pikkasen yli hintahaarukkasi, mutta huomaa että vanteet ovat aivan uudet ja kumit todella hyvät!

Terveisin Heikki Mäkinen
040-4862939

Fri, 27 May 2011 12:51:26 +0300 EEST1306489886000

Moro, olisi Tuusulassa myynnissä PCV 5 puolaset 17" vanteet Hankook Ventus V12 EVO 215/45-17 kumeilla.
Pintaa kumeissa 5-6 mm

Janne 0400851985

Pali Mon, 6 Jun 2011 21:07:30 +0300 EEST1307383650000

Hei, Mulla on Varkaudessa tarpeettomana siistit, alkuperäiset BMW:n 17" vanteet (jako 5x120), joissa kesärenkaat FULDA 225/45ZR17 (pintaa 3-6 mm). Mahtuvat budjettiisi ja voin laittaa kuvia sähköpostiin.

Pali 040-5265037
This message has been revised

Hanno Mon, 4 Jul 2011 18:45:42 +0300 EEST1309794342000

Ilmoituksen ID: 26673

Suvi Tue, 26 Jul 2011 10:09:47 +0300 EEST1311664187000

http://www.nettivaraosa.com/rengassarjat/1153111

Henri Ahokangas Thu, 4 Aug 2011 11:28:57 +0300 EEST1312446537000

Multa löytys 18tuumaset Mustat MB italia vanteet. UUTTA VASTAAVAT! pulverimaalattu syksyllä -10 0400/207799

Henri Ahokangas Thu, 4 Aug 2011 11:39:46 +0300 EEST1312447186000

http://www.vannehaku.fi/27271/mb-italia-o14-darklook-18-alumiinivanteet/

ville kantoluoto Wed, 10 Aug 2011 23:43:44 +0300 EEST1313009024000

http://www.vannehaku.fi/katso/27398/ http://www.nettivaraosa.com/vanteet/1171539

Heikki Thelen Sat, 3 Jan 2015 18:31:35 +0200 EET1420302695000

Tollaset olis myynnissä: http://www.tori.fi/paijat-hame/Ronal_18_tuuman_aluvanteet_renkailla__Bmw_jaolla_15636031.htm

ATA-Rengastiimi Oy Thu, 19 Feb 2015 11:08:58 +0200 EET1424336938000

Ilmoituksen ID: 51669

elli Fri, 22 May 2015 18:10:28 +0300 EEST1432307428000

Mulla ois myynnissä 17" soita ja kysy lisää. Saa myös kuvaa. 0409343372

Sun, 21 Jun 2015 11:46:49 +0300 EEST1434876409000

Löytyis just sopivat 18x9 vanteet

Wed, 1 Jun 2016 01:02:19 +0300 EEST1464732139000

http://www.tori.fi/vi/27556061.htm


You need to sign in to post messages.

ONKO SINULLA JOTAIN MYYTÄVÄÄ? Ilmoita ilmaiseksi myös Torilla

Sinulla pitää olla tunnukset vannehakuun voidaksesi lisätä keskusteluja.